Hvem er vi?


Send Os en mail på:  komediehuset@horsens.dk

eller

Ring til os: 76 29 23 99

 

Komediehusets ansatte


 

Thomas Nielsen

Teaterleder - Komediehuset
Instruktør Hold: X og R
Telefon: 76 29 23 99
Mail: komediehuset@horsens.dk

Linda Lykke

Instruktør Hold: S, L, T og P
Telefon: 41 12 29 07
Mail: linda@komediehuset.dk

Jacob Phillip

Instruktør Danseteknik, Hold N
Telefon: 28 12 06 85
Mail: jacob@komediehuset.dk

Trandur Kristinsson

Instruktør Hold: M, H, E og K
Telefon: 28 93 73 94
Mail: trandur@komediehuset.dk

Julie

Teaterskrædder
Email: julie@komediehuset.dk

 

Sabrina Koch

Producent, Iscenesætter og Instruktør Hold: C, G og Z
Telefon: 76 29 23 99
Mail: komediehuset@horsens.dk

Andreas Nielsen

Instruktør Hold: A og J
Telefon: 61 77 25 29
Mail: andreas@komediehuset.dk

Olivia Randlev Poulsen

Instruktør Hold D, B og F
Telefon: 20 31 51 80
Mail: olivia@komediehuset.dk