Hvem er vi?


Send Os en mail på:  komediehuset@horsens.dk

eller

Ring til os: 76 29 23 99

 

Komediehusets ansatte


 

 

Thomas Nielsen

Teaterleder - Komediehuset
Instruktør Hold: Q
Telefon: 76 29 23 99
Mail: komediehuset@horsens.dk

 

Kathrine Berg

Instruktør Dans & Bevægelse Hold: S
Telefon: 60 24 79 09
Mail: kathrine@komediehuset.dk

 

Nicolas Aasberg

Instruktør Teater Hold: B, H, E & K
Telefon: 60241086
Mail: nicolas@komediehuset.dk

Julie

Teaterskrædder
Email: julie@komediehuset.dk

 

 

Sabrina Koch

Producent, Iscenesætter og Instruktør Hold: C, G og Z
Telefon: 76 29 23 99
Mail: komediehuset@horsens.dk

Andreas Nielsen

Skoleteateransvarlig
Instruktør Hold: A og F
Telefon: 61 77 25 29
Mail: andreas@komediehuset.dk

Olivia Randlev Poulsen

Instruktør Hold: P og D
Telefon: 20 31 51 80
Mail: olivia@komediehuset.dk